Potrefená husa a RESTAURANT BRASSERIE LA GARE

11. ledna 2017 v 10:47 | Kkulina

Jeli jsme s přáteli na večerní Prahu, chtěla jsem je moc vzít do restaurace Fama, ale cesta byla pěšky ještě cca 10 minut a hlad byl silnější, po cestě se objevila Potrefená husa, tak jsme zaparkovali tam. Bohužel se mi vybil mobil, takže jsem nemohla pořídit fotodokumentaci.

Restaurace byla neuvěřitelná plná, čekali jsme cca 3 minuty, než nás usadili , místo bylo celkem dobré, obsluha fungovala výborně, byla opravdu sehraná a na nic jsme nijak výjimečně nečekali.

Ale - jídlo nebylo opravdu dobé - gulášová polévka, po které jsme všici zůčastnění navštívili vícekrát toaletu a zeleninové saláty, ketré nestáli opravdu za to, co stáli.Je na prachy

Můj: polníček , rukola, gorgonzola, ořechy, brusinky - první sousta byla dobrá, ale salát byl hodně dochucen olejem, takže po dalších soustech jsme cítila, jak mi začíná být v žaludku hodně těžko, nevěřila bych tomu, ale úplně se mi zprotivil.

Pánové si dali salát Caesar - zálivka nebyla tipická a salát chudínek mlel z posledního....
Co si budeme povídat - POTREFENÁ HUSA UŽ NENÍ BOHUŽEL TO, CO BÝVALAPři návratu jsme se zastavili ve Francouzské restauraci, kam už jsme párkrát zavítali. Poradím Vám - pokud chcete ochutnat dokonalou cibulačku - zajděte si sem - je to RESTAURANT BRASSERIE LA GARE -

Nádherná stylová resturace s dokonalým jídlem, výborným pečivem a kupou sladkých dobrůtek.

Plným právem se prezentují jako DŮM FRANCOUZSKÉ GASTRONOMIE


Ten večer jsme si dali už jen chuťovky a byla to pěna z kozího sýra a kachní foie gras.

Jen si na to vzpomenu, ihned bych se tam vrátila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama