Restaurace na Zvičině

27. ledna 2017 v 13:15 | Kkulina |  Recenze restaurací
Zdravím,

po našem ´´báječném´´ dopoledním běžkování jsme zašli do restaurace na Zvičině na oběd. Opravdu větší hloupost jsme udělat nemohli. Restaurace byla plná a stále chodili noví hosté, které musela obsluha slušně vyhazovat, protože již nebylo místo.

Listovali jsme v jídelním lístku. Minutky, které nabízí si pamatuju ještě jako malé dítě : Kuře s broskví, Kuře Indie, Steak se sýrovou omáčkou a slavná Směs Zvičina.

Syn si dal rybí prsty Smějící se, nic proti, miluje je, tak ať si dopřeje. Manžel si objednal onu slanou směs Zvičina a já kuře na indický způsob.
Bylo nám podezřelé, že ke každému stolu nosí nějak málo talířů a vždy se moc omlouvají, tak jsme se rozhodli vyčkat. To naše vyčkávání trvalo 1,5 hodiny. Manžel už byl opravdu mírně nervózní a syn nevěděl co roupama.
Po dlouhém čekání nám donesli talíře s jídlem, tedy jen klukům, a teď jsme to pochopili Smějící se
Špatně jim funguje tiskárna a tak se vždy v kuchyni objeví kuchaři jen nějaká jídla z objednaných !!!!! CO TO MÁ ZNAMENAT??? POKUD TO VÍM, ŽE TAKOVÁ CHYBA JE, PROČ SI NEVEZMU DO RUKY PAPÍR A TUŽKU ???

Servírka se zeptala, jetsli to jídlo teda ještě chci? Ano prosím, měla jsem obrovský hlad.

Zatím jsem ochutnala manželovo - hrůza, kde jsou ty časy slavné směsy Zvičina. Omáčka byla UHO a naprosto bez chuti. Syn si šmakoval, ale co si budeme povídat, na osmahnutých rybích prstech z fritézy se asi nedá nic moc pokazit.

Konečně dorazilo i moje jídlo. Nooo škoda slov, omáčka chutnala stejně jako ta manželova, což bylo zvláštní, protože měla jinou barvu Smějící se. Když je ale hlad, sní se, co je.


Takže Zvičina už není, co bývala..... Myslím samozřejmě jen restauraci..... Zvičina sama o sobě je nádherné místo

Ale zmrzlinové poháry prý dělají famóóóózní, takže +

Krásný den všem, Kkulina Líbající


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama